Zavolejte nám

+420 776 486 080

Napište nám

info@masazepospisil.cz

Po - Ne

Výhradně na objednání

Lidé dbající o své zdraví ví, jak důležitá může být masáž k uchovaní jejich zdraví, krásy a energetické rovnováhy. V dnešní uspěchané době má čím dál více lidí potřebu stáhnout se zpět do svého nitra, vypnout a uvolnit se.

Majitel “Masážního studia Nirvana” Slávek Pospíšil je prakticky kouzelníkem v uvolňování napětí svých klientů a to na fyzické i psychické úrovni. Slávek získal své masérské vzdělání ve Spojených Státech Amerických, kde žil a pracoval 20 let.

Masáže Praha 4
Slávek Pospíšil

Navštivte naše Masážní studio Nirvana, kde si v příjemném a tichém prostředí, neomezeném vnějšími vlivy, určitě vyberete z naší nabídky masáží a seznámíte se s vyjímečným terapeutem s osobním a citlivým přístupem k člověku, který si našel vlastní způsob jakým předávat masáže a působit na celkové ozdravení organismu.

Při první návštěvě absolvujete krátký pohovor o vašem zdravotním stavu a o tom co očekáváte od masáže. Následně bude provedena individuálně zvolená masáž, cílená k tomu co vaše tělo potřebuje tak, aby jste se cítili zregenerováni a prožili maximální chvíle relaxace a uvolnění. 

Slávek Pospíšil

Co je masáž?

Slávek Pospíšil masáže Nirvana Praha 4

Dotek, který je bezpochyby nejstarší formou terapie, má mocnou, přirozenou a léčivou schopnost. Ve formě citlivě provedené masáže nejen uvolňuje a dodává sílu unavenému tělu, ale předává také teplo, pocit jistoty a sebeúcty. Masáž je formou terapie, při které se pracuje s měkkými tkáněmi těla. Jejím hlavním účelem je relaxace, která navodí pocit pohody a uvolnění. Neocenitelná je i obnova tělěsných funkcí při omezeném či zpomaleném krevním oběhu a nebo tehdy, je-li lymfatický systém oslaben po nějaké nemoci. Masáž také pomáhá udržovat zdraví pokožky a odstraňuje z těla toxiny a odpadní látky, které jinak mohou ve svalech vyvolávat napětí a mohou vést k nepohyblivosti. Rovněž pomáhá s odbouráváním tukových zásob v těle. Stimulací nervového systému a zvýšením buněčného metabolismu ulevuje masáž od bolesti, uvolňuje zjizvenou tkáň a rozvolňuje srůsty.