Zavolejte nám

+420 776 486 080

Napište nám

info@masazepospisil.cz

Po - Ne

Výhradně na objednání

Tak jak lidé dbající o svou image ví, že účes je jeho důležitou součástí, tak i lidé dbající o své zdraví vědí, jak důležitá může být masáž k uchovaní jejich zdraví, krásy a energetické rovnováhy. V dnešní uspěchané době má čím dál více lidí potřebu stáhnout se zpět do svého nitra, vypnout a uvolnit se.

Masér Slávek Pospíšil Masážní studio Praha 4
Slávek Pospíšil

Majitel “Masážního studia Nirvana” Slávek Pospíšil je prakticky kouzelníkem v uvolňování napětí svých klientů a to na fyzické, psychické i duševní úrovni. Slávek získal své masérské vzdělání ve Spojených Státech Amerických, kde žil a pracoval 20 let. Již léta se zabývá přírodní medicínou a pevně věří, že masáž je její nedílnou součástí.

Při takových stavech jakými jsou bolesti zad, únava, oteklé nohy či migréna nepomůžou léky proti bolesti, ikdyž je to častým řešením pro většinu lidí. Naše životní tempo se stále více zrychluje, a proto bychom měli tělu dopřát pravidelný a kvalitní odpočinek, zdravou stravu, pravidelné cvičení a neposledně i pravidelnou masáž. Vezměme si tento čas vědomě sami pro sebe. Díky této vědomé pauze se posílí Vaše sebevědomí a naleznete v sobě vnitřní sílu a vyrovnanost.

Navštivte naše Masážní studio Nirvana, kde si v příjemném a tichém prostředí, neomezeném vnějšími vlivy, určitě vyberete z naší nabídky masáží a seznámíte se s vyjímečným terapeutem s osobním a citlivým přístupem k člověku, který si našel vlastní způsob jakým předávat masáže a působit na celkové ozdravení organismu.

Při první návštěvě absolvujete krátký pohovor o vašem zdravotním stavu a o tom co očekáváte od masáže. Následně bude provedena individuálně zvolená masáž, cílená k tomu co vaše tělo potřebuje tak, aby jste se cítili zregenerováni a prožili maximální chvíle relaxace a uvolnění. Váš masér se bude těšit na Vaši návštěvu a Vaši vzájemnou spolupráci při péči o Vaše zdraví a celkovou duševní pohodu. Tento čas je jen a jen Váš, tak si ho užijte!

“Myslím si, že k tomu, aby si člověk zachoval zdraví a pocit svěžesti je nutné, aby po každém vypětí následovala fáze uvolnění. Dotek, který je bezpochyby nejstarší formou terapie, má mocnou, přirozenou a léčivou schopnost. Ve formě citlivě provedené masáže nejen uvolňuje a dodává sílu unavenému tělu, ale předává také teplo, pocit jistoty a sebeúcty. Cítím se být poctěn tím, že vy, kteří navštěvujete mé studio, vkládáte do mých rukou svou důvěru. Pevně doufám, že já Vám na oplátku dávám pocit bezpečí, klidu, znovu nabyté energie a v neposlední řadě také šanci k dosáhnutí osvobozující harmonie těla a duše. Říká se, že si nemůžete koupit štěstí, ale můžete si zakoupit masáž; a to prý vyjde skoro nastejno!“

Slávek Pospíšil